Masaż tajski ewoluuje od wielu setek lat, a od kilkudziesięciu - łączony bywa z pewnymi technikami, które przywędrowały z „zachodniego świata”. Zachęcamy do próbowania różnych form i rodzajów tego wyjątkowego masażu – pierwszy wybór może, ale nie musi być tym najbardziej trafnym. Eksperymentujcie!
Najczystsza forma masażu tajskiego o wielowiekowej tradycji (źródła mówią o ponad 2000 lat).
Nadzwyczaj relaksujący i rewitalizujący masaż z zastosowaniem olejków aromatycznych - ekstraktów z lawendy, palisandru, eukaliptusa, mięty, jaśminu i ylang-ylang (jagodlinu wonnego).
Upiększający i relaksujący zabieg twarzy i głowy pozwoli w sposób widoczny poprawić kondycję Twojej skóry. Dzięki niemu stanie się ona bardziej wygładzona, sprężysta i elastyczna, a cała twarz nabierze zdrowego wyglądu.
Masażyści ze świątyni Wat Pho w Bangkoku zalecają, aby terapeutyczne oddziaływanie masażu wspomagać i dopełniać, stosując w jego trakcie podgrzewane kompresy ziołowe.
Połączenie różnych technik masażu, mające na celu wyeliminowanie zarówno pourazowych jak i chronicznych bólów różnych części kręgosłupa.
Akupresurowy masaż, skoncentrowany na podeszwach stóp, połączony z masażem palców stóp, kostek, łydek i ud.
Międzywysiłkowy i powysiłkowy, głęboko penetrujący masaż olejowy.
"Wariacja na temat" klasycznego masażu tajskiego, z indywidualnie dobranym zastosowaniem kompresów ziołowych, balsamów relaksujących i olejków aromatycznych.
"Wariacja na temat" klasycznego masażu tajskiego. Masażystka poświęca szczególną uwagę narządom ruchu.
Zabieg skoncentrowany na dolnych partiach pleców, pośladkach, brzuchu, udach i ramionach, których nadmierne otłuszczenie często bywa problematyczne zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.
Delikatnie i umiejętnie wykonany masaż tajski to nie tylko przyjemność dla dorosłych. To również wspaniała forma odpoczynku dla dzieci i młodzieży, zwłaszcza tych, które często doświadczają stresu.